לפרטים ומידע מלאו את הפרטים בטופס:


שם מלא
טלפון

זמן התקשרות מועדף


 

077-6670391

התחליף הטבעי לטיפול באון הגברי

מגביר ומחזק און גברי

העצמת התשוקה והתחושה

רכיבים טבעיים ללא תופעות לוואי

באישור משרד הבריאות וללא מרשם רופא

פאוור און הינו תחליף ויאגרה טבעית המשווק ללא מרשם רופא ומכיל חומרים טבעיים בלבד. המוצר משווק בישראל ע"י חברת טבע יבוא ושיווק באישור משרד הבריאות כתוסף תזונה GMP. המוצר מכיל קפסולות לבליעה המכיל חומרים טבעיים בלבד אשר אינם גורמים לתופעות הלוואי המוכרות מגלולות און הנמכרות תחת מרשם. הנוסחה הייחודית של הפאוור און פותחה במשך שנים במעבדות החברה והתוצאות לא מאכזבת שום גבר.

פאוור און תחזיר לכם את הביטחון העצמי, תשפר לכם את הסקס, התשוקה וכפועל יוצא מכך גם את הזוגיות. הפורמולה שלנו נבדקה על אלפי לקוחות ואנו בטוחים שגם אתם תהיו שבעי רצון.

תחליף ויאגרה טבעית

יתרונות הפאוור און

המוצר שלנו נמכר כבר שנים רבות, ועל טיבו יכולים להעיד שלל לקוחותנו. ההצלחה שלנו הם היתרונות שלך גבר, ואנו בטוחים שהמוצר שלנו יעמוד בכל הציפיות שלך ולאורך זמן. היתרונות של הפאוור און יאפשרו לך להרגיש סוף סוף גבר אמיתי. 

מגביר ומחזק און גברי

ללא תופעות לוואי וללא מרשם רופא

השפעה מהירה תוך חצי שעה

תורם לשיפור הביטחון העצמי

רכיבים טבעיים בלבד

המוצר שלנו מכיל רכיבים טבעיים בלבד ולכן אין תופעות לוואי אשר מוכרות וודאי לגברים שנטלו בעבר גלולות און עם מרשם. המוצר שלנו נמכר ללא מרשם רופא ובאישור משרד הבריאות. 


כל קפסולה מכילה:

טאורין

ויטמינים B5, B1, אבץ

אל-ארג'נין

תמציות יבשות: מאקה, אפימדים, קנידיום, ג'יסנג קוריאני

לקוחות ממליצים:

"הייתה לי בעיה מגיל מאוד צעיר ואני לא מתבייש להגיד את זה. ניסיתי גלולות און עם מרשם וכמובן שזה עזר אבל התופעות לוואי גרמו לי להפסיק את השימוש. פאוור און מבחינתי היא הגלולה האוטלטימטיבית - נכנסת לפעולה תוך 20 דקות וללא תופעות לוואי". 
ג'קי דדון
בן 34, אזור השרון
"אני לוקח את המוצר מזה 7 חודשים ומרגיש כמו אריה במיטה. ההשפעה מהירה מאוד וזה עדיין מאפשר לי ספונטניות. לשמחתי בת הזוג שלי משתפת פעולה ומאפשר לי לפצות אותה על כל הימים האבודים. האינטימיות שלנו השתפרה ואני פשוט מרוצה, אין תופעות לוואי, האוזניים לא מאדימות והלב דופק רגיל".
אריה רודיצקי
בן 67, גבעתיים

מיוצר ומשווק בלעדית ע"י חברת טבע יבוא ושיווק 077-6670391


שם מלא
טלפון

מתי נוח לך לדבר: 

לפרטים ומידע מלאו את הפרטים בטופס: